Ana Sayfa » Hakkımda

Hakkımda

1996 yılında İstanbul’un Bakırköy ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Büyük Halkalı İlköğretim Okulu’nda, liseyi TASEV Anadolu Teknik Lisesi’nde ve üniversiteyi İstanbul Kültür Üniversitesi’nde tamamladım.

Üniversiteye başlamamla birlikt eş zamanlı olarak İstanbul’da bir dijital ajansta çalışmaya başladım ve böylece web dünyasına adım attım. SEO hakkında ilk bilgilerimi ve ilk eğitimimi bu ajansta aldım. Yeteri kadar bilgiye sahip olduktan sonra şahsi olarak projeler yönetmeye başladım. Farklı sektörlerde yer alan internet sitelerinin SEO çalışmalarını yürüttüm.

2016’nın Ekim ayında dijital ajanstan ayrıldım ve 2016’nın Kasım ayında Haberturk.com’da çalışmaya başladım. 2016 – Kasım ayından bu yana Haberturk.com’da gündem takibi, Google Trends takibi, trendlere göre içerik üretimi, sitede yayınlanan haberlerin içeriğini, başlığını ve açıklamalarını SEO’ya uyumlu hale getirme ve ziyaretçilerin Google’da yaptığı aramalara göre içerik üretme gibi işleri yapıyorum.

Bu site üzerinde SEO hakkında tüm içerikleri yayınlıyorum. SEO’nun ne olduğunu ve neleri kapsadığını, SEO çalışmalarında hangi işlemlerin yapıldığını yazıyorum. Hem iç SEO hem de dış SEO kategorisinde yayınladığım içerikleri takip ederek SEO hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.