Ana Sayfa » Alıntı Şartları

Alıntı Şartları

alintianilzengin.blog üzerinde yayınlanan tüm içerikler, site sahibinden izin alınmadan kullanılamaz veya bir başka sitede o siteye ait bir içerik gibi yayınlanamaz. anilzengin.blog sahibi olarak standart fikri mülkiyet haklarını her zaman destekliyor ve bu hakları oldukça esnek bir şekilde değerlendiriyorum. Eğer anilzengin.blog üzerindeki bir yazıyı veya içeriği bir başka sitede kullanmak istiyorsanız aşağıdaki maddelerde sunulan istekleri yerine getirmelisiniz. Aksi takdirde hukuki hakkımı kullanacağımı belirtmek isterim.

  1. anilzengin.blog sitesinden izin alarak içerikleri bir başka sitede yayınlayabilirsiniz, izin almadan bir içeriği paylaşamazsınız.
  2. anilzengin.blog üzerinde yer alan bir içeriği paylaşmak üzere izin aldıktan sonra, içerikte herhangi bir değişiklik yapmadan kopyalamanız ve paylaşmanız gerekmektedir.
  3. anilzengin.blog‘tan izinsiz alınan içeriği bir başka sitede paylaşırken, mutlaka  yazının sonuna kaynak göstererek ve AKTİF LİNK vererek paylaşmanız gerekmektedir. Örneğin;

KAYNAK: https://anilzengin.blog

Her türlü soru, öneri veya şikayet için https://anilzengin.blog/bana-ulasin/ adresindeki iletişim formunu kullanarak benimle irtibata geçebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz mesajlara olabildiğince kısa süre içerisinde cevap vermekteyim.